Rejestracja na webinarium

Altkom Akademia i enova365 wspólnie dla Analityków

Altkom Akademia, lider rynku szkoleń z ponad 20 letnim doświadczeniem, stale rozwija ofertę szkoleń dla biznesu. Tym razem  Akademia wspólnie z firmą Soneta, producentem systemu enova365, stworzyła program szkoleniowy odpowiadający dokładnie na potrzeby użytkowników pracujących na dużych zbiorach pochodzących z systemu ERP.

Aby zarejestrować się na webinarium musisz być zalogowany/zarejestrowany.

Altkom Akademia i enova365 wspólnie dla Analityków

Altkom Akademia, lider rynku szkoleń z ponad 20 letnim doświadczeniem, stale rozwija ofertę szkoleń dla biznesu. Tym razem  Akademia wspólnie z firmą Soneta, producentem systemu enova365, stworzyła program szkoleniowy odpowiadający dokładnie na potrzeby użytkowników pracujących na dużych zbiorach pochodzących z systemu ERP.

Rola analityki we współczesnym przedsiębiorstwie rośnie z roku na rok. Według danych firmy Gartner do końca 2020r. aż 80 proc. procesów biznesowych opartych będzie na Big Data.

Coraz częściej firmy szkolą swoich pracowników w zakresie zarządzania dużymi zbiorami danych, analiz wielowymiarowych, przetwarzania zbiorów pochodzących z różnych źródeł.

Wobec rosnącej lawinowo ilości i różnorodności gromadzonych danych, umiejętne wykorzystanie rozwiązań analitycznych staje się dzisiaj koniecznością, na bazie której przedsiębiorstwa mogą oferować innowacyjne produkty i usługi, usprawnić proces decyzyjny, zoptymalizować wewnętrzne procesy biznesowe, zwiększyć efektywność operacyjną i w efekcie uzyskać przewagę konkurencyjną. Rosnące wymagania rynku prowadzą do powstawania coraz to lepszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Nowe szkolenie z narzędzi analitycznych „Microsoft Excel, Power BI i enova365 BI  jako narzędzia analityczne do zarządzania wiedzą w organizacji” jest odpowiedzią na ten trend.  Szkolenie pokazuje jak w prosty sposób usprawnić i zautomatyzować dotychczasowe analizy danych - dzięki zastosowaniu narzędzi analitycznych dostępnych w enova365 i  Microsoft (Excel, PowerBI).  


„Szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naszych klientów związane z trendem Big Data. Analitycy będą mogli dowiedzieć się jak efektywnie przetwarzać duże zbiory danych, pochodzące m.in. z systemów klasy ERP. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z takimi narzędziami jak Business Intelligence enova365 czy Microsoft Power BI.” Mówi Grzegorz Jurczak, Kierownik Projektów Business Intelligence i Workflow, firmy Soneta.


Altkom Akademia posiada w ofercie  ponad 1 000 szkoleń z zakresu IT, zarządzania organizacją, zarządzania projektami, analizy procesów biznesowych a także z obszaru prawa, finansów, księgowości oraz doskonalenia umiejętności społecznych. Firma utrzymuje najwyższe standardy edukacyjne, posiada najwyższe statusy partnerstwa takich liderów technologicznych jak Microsoft, Oracle, IBM, SAP, Cisco.  Do grona klientów Altkom Akademii należą zarówno międzynarodowe korporacje, jak i największe krajowe firmy i instytucje. W ofercie edukacyjnej Altkom Akademii dostępny jest kompleksowy zbiór szkoleń z zakresu zaawansowanych narzędzi analitycznych MS Excel i rozwiązań PowerBI.


Soneta Sp. z o.o. jest polskim producentem kompleksowanego oprogramowania klasy ERP – systemu enova365. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, system został doceniony przez ponad 9 tysięcy użytkowników, wśród nich znalazły się m.in. takie firmy i instytucje jak: Alior Bank, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Gerlach S.A., Axel Springer, Delikatesy Piotr i Paweł, Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko, Ministerstwo Edukacji Narodowej czy Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO”. Firma Soneta jest partnerem firmy Microsoft.  Producent, jako pierwszy w Polsce udostępnił swój system w chmurze Microsoft Azure, a w 2014 roku firma otrzymała tytuł Partnera Roku w kategorii aplikacja.  


Pierwsze edycje nowego szkolenia odbędą się pod koniec lutego w siedzibie Altkom Akademii – WTT przy ul. Chłodnej w Warszawie. Więcej informacji oraz zapisy dostępne będą na stronie Altkom Akademii.